skyr

Oskars Tu un dīdžejs Laurenss Durbē

In Uncategorized on jūnijs 12, 2018 at 11:57

1606

16. jūnijā Durbē gaidāmā amerikāņu mūziķa Tima Koha (Tim Koh) koncerta viesi būs pašmāju lo-fi popmūzikas projekts “Oskars Tu” un dīdžejs Laurenss ar tikai sieviešu vokāliem.

“Oskars Tu music inc.” spēlē lo-fi pop mūziku par mīlestību un dēmoniem. Dziesmas balstās naivās ģitāru melodjās, kuras savijas ar sapņainām sintezatora un saksofona iespēlēm. Oskars Tu 2017. gada rudenī izdeva savu solo albumu “Demon Free” kurš ar izdevniecības “No Sex Just Talk” starpniecību tika materializēts arī audio kasetē. “Oskars Tu music inc.” piedalās Oskars, Franks, Uģis, Pēteris un Jancis.

 

Dīdžeju Laurensu daļa kino cienītāju atpazīs kā Imantu Veidi filmā “Kriminālās ekselences fonds” vai Lauri Kļaviņu ikdienā – labas mūzikas un koncertu pazinēju, kurš aizraujas ar sieviešu vokāliem. Pamatā.

Kā ziņots iepriekš, mūziķis un dziesmu autors Tims Kohs, kura vēl viena kaislība ir vizuālā māksla, plašāk pazīstams kā ilggadējs apvienības “Ariel Pink’s Hauted Graffiti” dalībnieks. Šajā apvienībā jau vairāk nekā padsmit gadus Tima “turētais bass” ir bijis par iedvesmu vairākiem citiem mūziķiem. Ne velti jau kopš pagājušā gadsimta deviņdesmitajiem Tima pastāvīgu sadarbības partneru lokā ir arī “Gang Gang Dance”, Konans Mokasīns (Connan Mockasin), “Animal Collective”, “Prince Rama” un daudzi citi, kuru albumu ierakstu sesiju un koncertturneju dalībnieks viņš bijis. Lai cik iespaidīgi šādi ieraksti neizskatītos ikviena mākslinieciskās darbības mapītē, pēc pārcelšanās no Losandželosas un Amsterdamu T. Kohs beidzot nodevies tam, pēc kā pa īstam ilgojies – solo projektam un savu dziesmu radīšanai.

! SVARĪGI ! Mainīta koncerta norises vieta. Tas notiks viesu namā “Vecā skola” Skolas ielā 15, Durbē.

Biļetes uz koncertu 16. jūnijā Durbē nopērkamas elektronisko biļešu tirdzniecības vietnē internetā Bezrindas.lv. Cena – 5.00 EUR.

Koncerta norise iespējama ar tā apmeklētāju atbalstu.

◊◊◊

Arī 2018. gadā Durbē un citviet gaidāma vairāku pasākumu sērija “Zemlika nāk…”, ar kuru tiks sagaidīts jau astotais mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivāls “Zemlika” oktobra nogalē. Pēdējos nu jau vairāk nekā trīs gadus festivāls ir pārkāpis vienas nedēļas nogales robežas un šīs pasākumu sērijas ietvaros Durbē, Cēsīs, reizumis arī Rīgā ir piedzīvoti vairāki spilgti muzikāli un teatrāli notikumi. Tie katrs un visi kopā vedina uz noskaņu, kāda jo lielākā intensitātē ik oktobri valda Durbē festivāla laikā.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: