skyr

Jāko Eino Kalevi koncertu Rīgā ievadīs Oskars Tu

In Uncategorized on februāris 7, 2019 at 11:33

004.jpg

Pasākumu sērijas “Zemlika nāk…” ietvaros 9. februārī klubā “ONE ONE” Rīgā gaidāmo somu elektroniskās popmūzikas mākslinieka Jāko Eino Kalevi (Jaakko Eino Kalevi) koncertu ievadīs Oskars Tu.

“Oskars Tu music inc.” spēlē lo-fi pop mūziku par mīlestību un dēmoniem. Dziesmas balstās naivās ģitāru melodjās, kuras savijas ar sapņainām sintezatora un saksofona iespēlēm. Oskars Tu 2017. gada rudenī izdeva savu solo albumu “Demon Free” kurš ar izdevniecības “No Sex Just Talk” starpniecību tika materializēts arī audio kasetē. “Oskars Tu music inc.” iepriekš piedalījās Oskars, Franks, Uģis, Pēteris un Jancis, taču 9. februāra koncertā uz skatuves muzicēs pirmais un trešais no viņiem.

Pēc koncerta – āfterpārtija “From Helsinki with (fire emoji)” ar DJ Aleksi (Somija) un Elvi Soulsystems. Koncerta aproču īpašniekiem ieeja ballītē ar atlaidi.

 

Biļetes uz Jāko Eino Kalevi un Oskars Tu koncertu 9. februāri klubā “ONE ONE” Rīgā nopērkamas elektronisko biļešu tirdzniecības vietnē internetā Bezrindas.lv. Pārdošanā ierobežots skaits biļešu.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: