skyr

Par SKYR

“SKYR” ir biedrība, neatkarīga mūzikas ierakstu izdevniecība un koncertu organizators. Lai arī pirmie idejas asni sāka spraukties tūkstošgadu mijā, tos ieraudzīt, aptaustīt, saklausīt un sajust var kopš 2007.gada pavasara, kad tika izdots pirmais ieraksts. Šis asns, kuram pagaidām izdodas nenokalst, ir vietējā mūzika, par kuru, visticamāk, interesējas retais, kura, visticamāk, netiktu iemūžināta citur, kā vien atsevišķās atmiņās. Tā ir arī ārvalstu mūzika, kuru slinkākais pazīst vien virtuālā vidē, bet čaklākie dodas tālā ceļā, lai kaut reizi dzīvē to baudītu klātienē.

Lēni un neuzkrītoši, taču pirmā tiek iemūžināta un par to, cerams, uzzina arī citi. Lēni un neuzkrītoši, taču otrā tiek pievesta klāt, vismaz līdz galvaspilsētai.

Neviena no abām ir par pārdošanas rādītājiem, atskaņošanas reizēm radio, reklāmām TV, uzvalkiem un sporta auto, 100% un lielāku starpnieku uzcenojumu. Tās nav ne par Guntaru Raču, pat par Tomu Grēviņu, nē. Abas kopā ir par radošo brīvību, draudzību, iecietību, patiesību un pilnīgu nodošanos.

Advertisements
  1. Eh, nu ko tur par Raču. Tās taču ir vienkārši divas pasaules. Viņš jau tāpēc nav ..slikts cilvēks..nebūtu viņš, būtu cits, varbūt no LR2, un kas zina, vai izdotu oldies ar godu.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: